“Барселона” обіграла “Атлетік” у матчі Ла Ліги: подробиці

clock13 Березня 2023 | 17:44
views168
© Атлетик – Барселона. Фото: Getty Images

“Барселона” у матчі 25-го туру чемпіонату Іспанії обіграла “Атлетік” з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі гості забили наприкінці першого тайму. Після пасу Серхіо Бускетса відзначився Рафінья.

Атлетик спробував урятувати нічию після перерви. Наприкінці поєдинку Іньякі Вільямс забив гол після контратаки. Проте арбітр скасував взяття воріт після перегляду VAR, побачивши гру рукою у попередньому епізоді.

“Барселона” з 65 очками займає перше місце в турнірній таблиці, випереджаючи “Реал”, що йде на другому рядку, на 9 очок. «Атлетик» із 33 очками – на дев’ятому рядку.

У наступному матчі ФК “Барселона” прийматиме “Реал”, матч відбудеться 19 березня. “Атлетік” 17 березня на виїзді зустрінеться із “Вальядолідом”.

Подпишитесь на наш канал в Telegram и оперативно получайте сводки о всех важных новостях! telegram
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам об этом