ЧС 2022: Хорватія виграла “бронзу”

clock18 Грудня 2022 | 18:45
views114
© Источник фото: hns-cff.hr

У матчі за третє місце на чемпіонаті світу з футболу в Катарі збірна Хорватія здобула перемогу над збірною Марокко, ставши бронзовим призером.

У суботу, 17 грудня, відбувся поєдинок Хорватія – Марокко, у якому суперники розіграли 3 місце ЧС-2022. Хорвати переграли головну сенсацію турніру – збірну Марокко з рахунком 2:1.

Перший гол у хорватів на 7-й хвилині забив Йошко Гвардіол. За дві хвилини марокканці зрівняли рахунок – відзначився Ашраф Дарі. Однак згодом на 42-й хвилині Міслав Оршич знову вивів збірну Хорватії вперед.

Збірна Хорватії виборола “бронзу” чемпіонату світу, як і в 1998 р. Кращого результату на світових першостях хорвати досягли в 2018 р., коли дійшли до фінального матчу, в якому поступилися Франції (2:4). Для збірної Марокко нинішній вихід до півфіналу – найвище досягнення на ЧС. Крім того, жодній африканській команді ще не вдавалося дійти цієї стадії.

Подпишитесь на наш канал в Telegram и оперативно получайте сводки о всех важных новостях! telegram
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам об этом