ЧС-2022: Збірні Німеччини та Іспанії зіграли внічию

clock28 Листопада 2022 | 14:59
views136
© Фото: скриншот видео

На Чемпіонаті світу у Катарі матч футбольних збірних Німеччини та Іспанії завершився з рахунком 1:1.

Футболісти збірної Іспанії зіграли внічию з командою Німеччини у матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу. Гра, яка проходила на стадіоні “Аль-Байт” у катарському Ель-Хаурі, завершилася з рахунком 1:1.

Першим ворота суперників на 62-й хвилині вразив іспанський нападник Альваро Мората. На 83-й хвилині рахунок зрівняв німецький форвард Ніклас Фюллькруг.

У першому матчі збірна Іспанії обіграла команду Коста-Ріки. Зустріч завершилась із розгромним рахунком 7:0. Німці програли стартовий матч збірної Японії з рахунком 1:2.

Збірна Іспанії має в активі чотири очки і посідає перше місце у турнірній таблиці групи E. Команда Німеччини з одним очком знаходиться на останньому четвертому рядку. На другому та третьому місці з трьома очками розташувалися відповідно збірні Японії та Коста-Ріки.

Подпишитесь на наш канал в Telegram и оперативно получайте сводки о всех важных новостях! telegram
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам об этом