Збірна України посіла друге місце на Кубку світу з боксу Таїланду

clock27 Грудня 2022 | 14:21
views130
© Источник фото: pixabay.com / AberroCreative

Українські спортсмени посіли друге загальнокомандне місце на Кубку світу з таїландського боксу муай-тай. Про це повідомило Міністерство молоді та спорту.

Збірна України здобула 9 медалей (3 золоті, 2 срібні та 4 бронзові медалі) з таїландського боксу муай-тай на Кубку світу в місті Бангкок (Таїланд).

“Золото” виграли Анатолій Суханов (вагова категорія до 86 кг), Єгор Скуріхін (75 кг), Олександр Єфименко (71 кг).

“Срібло” здобули Олег Безп’ятий (63,5 кг), Михайло Сердюк (54 кг), “Бронзу” – Богдан Студнєв (60 кг), Валерій Денисов (57 кг), Андрій Латушко (67 кг) та Владислав Григор’єв (81 кг). ).

Зазначається, що у змаганнях взяли участь 380 спортсменів із 45 країн. Збірна України була представлена на турнірі 9 спортсменами.

Подпишитесь на наш канал в Telegram и оперативно получайте сводки о всех важных новостях! telegram
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам об этом