Жіноча збірна України стала володарем Кубка світу з боротьби

clock12 Грудня 2022 | 16:40
views177
© Фото: UWW

Збірна України вперше в історії здобула Кубок світу з жіночої боротьби. Турнір проходив минулими вихідними в американському Коралвіллі. Про це повідомляє Асоціація спортивної боротьби України.

На шляху до фіналу українки перемогли Монголію (7:3) та Японію (за класифікаційними очками за рівного рахунку по сутичках 5:5). У головному поєдинку турніру українки взяли гору над Китаєм.

У фіналі українські борчини здобули шість перемог у десяти зіткненнях із китаянками (6:4). Вгору над суперницями взяли Оксана Левач, Аліна Грушіна, Юлія Ткач-Остапчук, Ірина Коляденко, Тетяна Сова-Ріжко та Анастасія Осняч-Шустова.

• Анастасія Осняч-Шустова (76 кг).

“Жіноча команда з боротьби вперше в історії здобула Кубок світу”, – також відзначили у Мінмолоді спорту.

Загалом жіноча збірна України з боротьби втретє виборює медаль Кубка світу, але вперше – саме золоту. 2005 року українська жіноча команда була другою, а 2002-го – третьою.

Подпишитесь на наш канал в Telegram и оперативно получайте сводки о всех важных новостях! telegram
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить нам об этом